قالب وردپرس شرکتی و تجاری زفایر Zephyr

  • توسط ktheme
  • جمعه , ۸ دی ۱۳۹۶
  • 0

قالب وردپرس شرکتی و تجاری زفایر Zephyr

  یک قالب مدرن و جدید می باشد که طراحی قالب برای   سایت های چند منظوره (فروشگاهی و شرکتی )مناسب است. علاوه بر آن این تم یک قالب کامل برای دادن یک احساس مثبت به مشتریان خود است. قالب وردپرس  زفایر Zephyr  ا را از بسیاری از ابزارهای عالی برای فعال کردن ویژگی ها قالب از طریق استفاده از گزینه های تم کمک خواهد کرد، شما همچنین می توانید  این قالب به راحتی سفارش سازی کنید بدون نیاز به دانش کد نویسی. 

ریسپانسیو

قابلیت واکنشگرایی و ریسپانسیو در قالب وردپرس  زفایر Zephyr  باعث میشود تا سایت شما در همه دستگاه ها همانند موبایل و تبلت و کامپیوتر کاملا مناسبت با سایز صحفه نمایش کاربر نمایش داده شود و کاربران سایت شما برای دیدن محتوای سایت نیازی به زوم کردن صحفه یا اسکرول افقی نخواهند داشت چون  قالب وردپرس زفایر Zephyr  بصورت خودکار سایز خود را با صحفه نمایش کاربر تغییر خواهد داد .

جستجوی قدرتمند

یکی از ویژگی های این قالب وردپرس شرکتی و تجاری زفایر Zephyr داشتن جستجو قدرتمند و حرفه ای میباشد که بتواند بازدیکننده شما را اول به آن چیزی که واقعا دنبالش هست برساند و ثانیا بازدیدکنندگان سایت شما را تبدیل به مشتری بکنند که با داشتن یک دسته بندی قدرتمند و جستجو حرفه ای  میتوانید براحتی با نصب قالب وردپرس شرکتی و تجارجی زفایر Zephyr  در سایتتون این مشکل را رفع بکنید.

چند زبانه بودن

یکی از ویژگی های قالب وردپرس شرکتی و تجاری زفایر Zephyr پشتیبانی از افزونه های چند زیانه کردن سایت  میباشد  که در  قالب وردپرس شرکتی و تجارجی زفایر Zephyr طراح آن سعی کرده تا قالب را به بهترین شکل برای شما بصورت چند زبانه قرار دهد. شما میتوانید با نصب کردن قالب وردپرس شرکتی و تجاری زفایر Zephyr  در سایتتون بی نهایت زبان اضافه بکنید.  با اقزونه حرفه ای و محتوا و متن های خودتون به هر زبانی که میخواهید در سایتتون منتشر بکنید.

امکان اتصال به درگاه پرداخت

امکان اتصال به درگاه پرداخت از ویژگی های قالب وردپرس شرکتی و تجاری زفایر Zephyr میباشد که با استفاده از این قابلیت شما میتوانید سایتتون رو به انواع درگاه های پرداخت متصل بکنید.

 

قالب شرکتی و تجاری وردپرس زفایر Zephyr Material Design Theme

قالب شرکتی و تجاری وردپرس زفایر Zephyr Material Design Theme

قالب شرکتی و تجاری وردپرس زفایر Zephyr Material Design Theme

 

دانلود قالب شرکتی و تجاری زفایر Zephyr

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

ورزش